עד עצם היום הזה
מחיר ליחידה - 108 ש"ח
משלוח עד הבית - עד 4 ימי עסקים (לא כולל שישי-שבת וחג)
איסוף עצמי - הרצליה ( צרו קשר עם המשרד לתיאום הגעה ורכישה נפרדת.)
בטל'- 054-388-5559


* שימו לב - ודאו פרטיכם טרם אישור הזמנה ושבחרתם כבר בשלב הראשון באופציית המשלוח במידה וזו כוונתכם. פרטים שגויים יגרמו לעיכובים באספקה.
סה"כ לתשלום - 131 ש"ח
לרכישה
עד עצם היום הזה/ רותם חג'ג'

"הם חיו באושר ובעושר עד עצם היום הזה" היא חארטה אחת גדולה שלא קיימת במציאות. זה משפט שמקורו באגדות מלפני מאות שנים ודיסני הטמיע את זה ברבים מסרטיו. אי אפשר להשיג בקלות את המטרה הזו. צריך לעבוד קשה מאוד כדי להשיג את האהבה המושלמת עבורכם וצריך לעבוד עוד יותר קשה כדי לשמר אותה. והכי חשוב זה שאין דבר כזה "הגעת ליעד" במערכת יחסים. גם אם מצאת זוגיות נפלאה זה לא אומר שעוד תקופה, לא תצטרכו להיות גמישים ולשנות יעדים. אתם תתגמשו, תתרככו, תבליגו ובני הזוג שלכם יפעלו בדיוק כמוכם והמערכת תשתנה, אבל רק כך תוכלו לשמר את האהבה ואת הזוגיות. אם אתם חושבים שאחרי החתונה אתם שמים את הכול על אוטומט, אז אתם טועים ואת הכאפה אתם תאכלו די מהר.

בספר אני מתארת ומסבירה את הגישה שלי לזוגיות. הידע שלי מבוסס על שנים של עבודה שלי מול רווקים ורווקות, נשואים ונשואות. כול מה שאני מביאה כאן הם לקחים מהחיים שלי ושל זוגות אחרים, שאת רובם ככולם פגשתי בהרצאות שלי ובסדנאות שלי. אני מקווה שהספר יעזור לכם להגיע לתובנות על הזוגיות שלכם כיום או על הזוגיות שאליה אתם שואפים בעתיד.

 

רותם חג'ג' היא סופרת, מרצה ומאמנת להשגת מטרות בחיים. ספרה הראשון, "קמה והולכת" הפך לרב מכר במהלך החודש הראשון ליציאתו. זהו ספרה השני. 

פרטי עסקה
131 ש"ח
פרטי משלם
פרטי משלוח
לתשלום ב bit
אנא המתן...