חוברת וקלפי משחק לפיתוח מוטוריקה גסה
מחיר ליחידה - 78 ש"ח
הנחה של 3% לרוכשים עד לתאריך 10/12/2021
אין הורה שלא מכיר את זה,

ברגע שהילד מתחיל ללכת, כבר אי אפשר לעצור אותו.
הוא בכל מקום, נע במהירות, מתיישב לרגע ושוב הולך, עובר בין החדרים ונעלם מהעין כשלשנייה נדדה לכם המחשבה.

אנחנו מוצאים את עצמנו קצת מותשים אבל האמת היא שילדכם עושה בדיוק את מה שהטבע דורש ממנו, מבלי שיש לו שליטה על כך. מונטסורי וחוקרים רבים אחריה, מצאו כי תנועתיות מעצימה תפקודי מוח והיא המפתח להתפתחות איכותית גופנית, שיכלית ונפשית, במיוחד בגיל הרך.

העולם של היום מקשה על הילד להתפתח באופן הזה - המרחבים המצומצמים, הדאגה לרכוש שעלול להנזק או שיזיק לילד, המסכים המפתים, ההסתגרות בבתים, התפיסות המוטעות לגביי מה מקדם ריכוז ולמידה, הזמן, הכוח והסבלנות המועטת שיש לנו אחרי ימי עבודה ארוכים והנטייה האנושית להפוך ליצורים יושבים....

במציאות הנוכחית של חוסר תנועתיות, תפקידנו הפך קריטי מתמיד - לתמוך בהתפתחות המוטורית - על מנת למנוע השמנת יתר, בעיות גופניות, פגיעה ביכולות קוגניטיביות וירידה במצבם הריגשי של ילדינו.

בדיוק לשם כך יצרנו עבורכם מאגר פעילויות לפיתוח המוטוריקה הגסה (פיתוח הגוף) בגיל הרך.

המאגר נוצר בעבודה משותפת עם עדי לבל - מומחית ליציבה ושיקום תנועתי, וייספק לכם פעילויות מגוונות, מובנות, מודרכות וחוויתיות לזמן איכות כיפי, מעשיר ומדוייק לצרכים של ילדכם. המאגר כולל גם קלפי משחק להדפסה, המאפשרים לבחור את הפעילויות בהן תרצו לשחק.

המאגר מכיל 11 פעילויות בסיס ושפע של פעילויות המשך, קלפי משחק להדפסה, הדרכות צעד צעד, ידע מעמיק על כל פעילות ומטרותיה תוך הישענות על עקרונות היסוד של שיטת מונטסורי.

עכשיו במחיר השקה מיוחד - 78 שח (במקום 120 שח)
המאגר ישלח עד 48 שעות מרגע הרכישה.

(רלוונטי לילדים שהליכתם בשלה ועד גיל 5.5).

בברכה,
שני ויולי - מונטסורי בייבי .


** לא ניתן לקבל החזר כספי לאחר רכישת המוצר
סה"כ לתשלום - 78 ש"ח
פרטי עסקה
78 ש"ח
פרטי משלם
פרטים נוספים
`