ארז האסול ספרים והרצאות

מגילת המדבר - ספר מתח היסטורי
מחיר ליחידה - 76 ש"ח
שיטות משלוח מומלצות:
- דואר שליחים מגיע לרוב תוך כ 5 ימי עבודה עם שליח עד הבית
- דואר רשום כולל מספר מעקב ומגיע לרוב תוך כשבוע עד עשרה ימים.
- איסוף עצמי אפשרי מעמוקה או צפת והסביבה - נא ליצור קשר באחד הטלפונים.

לצורות משלוח נוספות, כגון בוקסאיט או דואר רגיל*, נא לציין בהערות ואנו נחזור אליכם טלפונית בהקדם האפשרי.

* משלוח בדואר רגיל הינו בעלות של 16 ש"ח. אך המשלוח הוא ללא אחריות וללא מספר מעקב.
זמן הגעה של כ 21 ימים.

במידה ואתם מעוניינים בהקדשה אישית של הסופר, אנא ציינו בהערות עבור מי ההקדשה מיועדת.

לפרטים ובירורים נא לפנות:
נירית - 052-5114128
ארז - 052-4827688
סה"כ לתשלום - 96 ש"ח
לרכישה
מגילת המדבר - ספר מתח היסטורי

בשלהי שנת 2017 מתהפך עולמם של קבוצת ארכיאולוגים צעירים מהאוניברסיטה העברית בירושלים כשהם מגלים במדבר יהודה מערה חתומה מתקופת סוף המרד הגדול. אחד הממצאים הנחשפים בה הוא מגילה מסתורית בת אלפיים שנה.

 

כך מתחיל מרוץ מטורף למציאת אוצרות המקדש, שהוברחו מירושלים סמוך לחורבן בידי הרומאים - לפני שהארגון הסודי השומר עליו יצליח לחסל את כל העדויות, ואפילו את הארכיאולוגים עצמם.


"מגילת המדבר" הוא מותחן היסטורי מסחרר הנע בין ימינו לבין יהודה החרבה שלאחר תום המרד. סיפוריהם של החוקרים הצעירים מתמזגים באלה של אצילים ופשוטי עם, כוהנים ומצביאים. מתוך הממצאים הארכיאולוגיים והטקסטים העתיקים עולים סיפור אהבה בלתי אפשרי בין מורד קנאי לבתו של כוהן בכיר, חברות אמיצה של שני לוחמים מרקע מנוגד - מפקד המורדים וצעיר שומרוני, וקורותיו של קצין רומאי אכזר ושאפתן הנחוש לשים את ידו על האוצר. לתוך הקלחת נזרקים ארכיאולוגית חכמה, פרופסור טוב לב, רוצח מסתורי, איש שטח מחוספס, שוטר מושחת, בדואי נאמן, חוקרת מגילות נחושה, נזיר זקן וכת סודית, אשר נשבעה לשמור את הסוד קבור לנצח.

 

בידיים אמונות ובשפה קולחת מתובלים אלה בריחות המדבר, בתבשילים מקומיים, בעולם החי והצומח ובנופי המקום. זהו ספר מתח המבוסס על אירועים היסטוריים, אך רובו ככולו פרי הדמיון.

לרכישת הספר עם כיסוי סרוג וייחודי בעבודת יד של הסופר (27 ש"ח) לחצו כאן>> https://bit.ly/2x8WIoK. כל כיסוי הוא ייחודי, שונה ואין שניים זהים!

 

ארז האסול (יליד 1983) נולד וגדל בעיירה מעלות שבגליל המערבי. הוא בעל תואר ראשון ושני בגיאולוגיה מהאוניברסיטה העברית בירושלים. במהלך לימודיו עבד כמאבטח במזרח ירושלים וכקב"ט באוניברסיטה העברית כמו גם כמדריך טיולים ומדריך בגן החיות התנ"כי.

 

בעקבות מחקרו, שעסק בחיבור של גיאולוגיה וגיאופיזיקה עם ארכיאולוגיה התאהב בתחום מרתק זה. מתגורר ביישוב עמוקה עם ג'סיקה הכלבה המוזיקלית ומתנדב ביחידת החילוץ גולן.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

נבנה ומקודם ע"י: ליאון גריג, Grigg Digital 

leon@griggdigital.com

פרטי עסקה
96 ש"ח
פרטי משלם
פרטי משלוח
לתשלום ב bit
אנא המתן...