חדר מצב
מחיר ליחידה - 180 ש"ח
סה"כ לתשלום - 180 ש"ח
לרכישה
עדכונים שוטפים על אירועים בסדר היום לפי תחומי עניין

על אודות חדר מצב


היכולת של אנשי חברה אזרחית להיערך ולהשפיע על סדר היום תלויה במסוגלותם להגיב במהירות וביעילות לאירועי השעה. עם זאת פעמים רבות אין ברשותם המשאבים, היכולת או הזמן לעקוב אחר כל המידע הרלוונטי לפעולתם – בשביל זה אנחנו כאן.

 

חדר מצב מזהה חומרים גולמיים וראשוניים בעלי פוטנציאל השפעה על סדר היום ושולח אותם כעדכונים לתיבות המייל שלכם. אנו מפעילים את 'חדר מצב' כדי לאפשר ליזמים, עיתונאים וארגונים לזהות אירועים באופן מידי ולהיערך כנדרש אל מול ההתפתחויות לטובת קידום משימתם. העדכונים מופצים באופן ממוקד, בהתאם לתחומי העניין ולצרכים הייחודיים של כל משתמש.

 

 

שיטת עבודה


ניטור אירועים על סדר היום | אנו מבצעים זיהוי וסינון של אירועים בעלי חשיבות: דיונים בוועדות הכנסת, ישיבות ממשלה, עתירות חדשות לבג"ץ, תזכירי חוק וחקיקות משנה, מדיניות ונהלים של גופי ממשלה, פרסומי מחקר חדשים, יומן היועמ"ש ועוד.

 

סיווג לקטגוריות עניין | כל משתמש בוחר מתוך כ-60 קטגוריות את אלו הרלוונטיות עבורו, על פי דרישותיו וצרכיו: שוק חופשי, פרקליטות, תקשורת ומדיה, רגולציה, אקדמיה, הגירה, צבא וביטחון, יחסי חוץ והסברה ועוד.

 

הפצת עדכונים | אנו מסווגים את האירועים לקטגוריות שבחרתם ומפיצים את העדכון באופן מיידי אל תיבות האימייל שלכם. את הקטגוריות הנבחרות אתם יכולים לשנות בכל עת.

 

 

בנוסף...

 

לוח חודש ימים | לוח המציג מגוון אירועים ומועדים מרכזיים שצפויים להשפיע על סדר היום, מאירועים בלוח השנה העברי ועד אירועים אקטואליים. אנו מזמינים אתכם להצטרף כמנויים לשירות חדר מצב, הכולל את קבלת לוח חודש ימים למייל באופן שוטף.

מה נדרש כדי להצטרף?
 

השירות הינו בעלות שנתית מסובסדת של 180 ₪ למשתמש.

לאחר התשלום ישלח אליכם מייל לדואר האלקטרוני לשם אישור וסיום הליך ההרשמה.
לשאלות נוספות מוזמנים לפנות לרינה | 
rnakon@kohelet.org.il

פרטי עסקה
180 ש"ח
פרטי משלם
פרטים נוספים
`