חדר מצב
מחיר ליחידה - 180 ש"ח
סה"כ לתשלום - 180 ש"ח
לרכישה
עדכונים שוטפים על אירועים בסדר היום לפי תחומי עניין

היכולת של אנשי חברה אזרחית להשפיע על סדר היום תלויה במסוגלותם להגיב במהירות וביעילות לאירועי השעה: דיונים, כנסים, עתירות, קמפיינים, תחקירים, פרסומים וכד'. פעמים רבות אין ברשותם המשאבים, היכולת או הזמן לעקוב אחר כל המידע הרלוונטי לפעולתם. בשביל זה אנחנו כאן. 'חדר מצב' יודע לזהות חומרים ראשוניים וגולמיים בעלי פוטנציאל להשפעה על מדיניות, אשר טרם סוקרו בתקשורת או סוקרו חלקית, ולשלוח אותם כעדכונים לתיבות המייל שלכם. העדכונים מופצים באופן חכם וממוקד, בהתאם לתחומי העניין ולצרכים הייחודיים של כל משתמש, באמצעות סיווג לקטגוריות. 

 

איך זה עובד? פשוט מאוד!
 

ניטור אירועים >> אנו מבצעים זיהוי וסינון של אירועים בעלי חשיבות: דיונים עתידיים בוועדות הכנסת, עתירות חדשות לבג"ץ, הצעות חקיקה, קמפיינים של ארגונים, פרסומי מחקר חדשים ועוד.

 

סיווג לקטגוריות עניין >> כל משתמש בוחר מתוך כ-60 קטגוריות את אלו הרלוונטיות עבורו, על פי דרישותיו וצרכיו: שוק חופשי, פרקליטות, תקשורת ומדיה, רגולציה, אקדמיה, הגירה, צבא וביטחון, יחסי חוץ והסברה ועוד.

 

הפצת עדכונים >> אנו מסווגים את האירועים לקטגוריות שבחרתם ומפיצים את העדכון במהירות האפשרית. את הקטגוריות הנבחרות אתם יכולים לשנות בכל עת.

מה נדרש כדי להצטרף?
 

השירות הינו בעלות שנתית מסובסדת של 180 ₪ למשתמש.

לאחר התשלום ישלח אליכם מייל לדואר האלקטרוני לשם אישור וסיום הליך ההרשמה.
לשאלות נוספות, עילם | רכז חדר מצב -
eilamc@kohelet.org.il.

פרטי עסקה
180 ש"ח
פרטי משלם
פרטים נוספים
אנא המתן...