סדנת סטוריטלינג דיגיטלית
מחיר ליחידה - 130 ש"ח
סדנת סטוריטלינג בעולם משתנה + תרגול מעשי

*הקורס הדיגיטלי נשלח עם ההרשמה וקבלת התשלום, ללא ביטולים / החזרים
סה"כ לתשלום - 130 ש"ח
לרכישה
לומדות איך לספר את סיפור העסק שלנו - גם בעולם משתנה

סטוריטלינג היא הזדמנות. הזדמנות לספר את הסיפור האישי והמקצועי שלנו תוך כדי תנועה, בעולם בו שינויים ואתגרים הם חלק בלתי נפרד מהקיום של העסקים של כולנו. 

 

אתגרים הם חלק בלתי נפרד מהעולם החדש, ואם נצליח להסתכל עליהם כהזדמנות, נגלה שזה בדיוק הזמן המתאים ללמוד להשתמש באופן יומיומי בכלי סטוריטלינג מובילים, בעזרתם נוכל לעסוק בחיבורים חדשים ומינוף הזדמנויות עבור העסקים והמיזמים שלנו.


אז החלטנו לחבור יחד לשיתוף פעולה, כי גם אנחנו גילינו אחת את השניה הודות לסיפור שסיפרנו ברשת. אנחנו מאמינות כי סיפורים טובים יכולים לשנות את העולם, ובאנו להראות לכן איך אנחנו עושות את זה בעצמנו.

 

דרך העשייה המשותפת והדוגמאות האישיות נספר לכן איך תוכלו לספר את הסיפור שלכן ברשת בצורה שתניע לפעולה ותרגש - בצורה שיכולה אפילו להצמיח חברויות אמיצות ושותפויות בימים לא פשוטים כמו שעשינו אנחנו.
 

כל אחת תביא את הפרקטיקה שלה לכדי שעה מנצנצת של סדנה דיגיטלית שתועבר באופן וירטואלי ובה נעסוק בטיפים ממשיים ליצירת סיפור מותג מוצלח: ננסה להבין למה חשוב שנדע לספר את סיפור העסק שלנו, נדבר על המרכיבים לסטוריטלינג מנצח, ננסה להבין מתי עלינו לרתום את הסיפור האישי שלנו לטובת המותג - וננסה להבין איך עורכים התאמות ושינויים לסיפור הזה בהתאם לתקופה.

 

לאחר תום הסדנה שלנו, תקבלו במייל צ'קליסט מקצועי מקיף בעזרתו תוכלו לתרגל את כל העקרונות, הכלים וההזדמנויות עליהם שוחחנו. בנוסף, תקבלו הקלטה של הסדנה וסיכום שתוכלו לקחת איתכן הלאה, כדי לנצל את הזמן הזה לטובת ליטוש הסיפור של העסק שלכן, גם בימי קורונה וגם אחריה.

 

מה תקחו מהסדנה?

שיתוף פעולה מיוחד בין

לובה שרגא, בעלת מגזין לייף סטייל

בר אומנסקי, סטוריטלרית ומנהלת קהילות

 

בסדנה:

  • נדבר על המאפיינים של סטוריטלינג ברשת - מדוע זה חשוב, בייחוד עכשיו?
  • נבין איך ומתי לרתום את הסיפור האישי שלנו לטובת העסק
  • נעסוק בטיפים ממשיים לבניית סיפור מותג חזק
  • ננסה להבין איך להתאים את סיפור העסק לרוח התקופה
  • נדבר על חשיבות שיתופי פעולה בתקופה הזו, כמו זה שיצרנו בעצמנו
     

מהסדנה תקבלו:

  • מידע פרקטי שבאמצעותו תוכלו לקדם את סיפור המותג שלכן, גם עכשיו
  • סדנת הווידאו המלאה שלנו לצפייה
  • צ'קליסט וחומר עבודה שיישלח אליכן במייל
פרטי עסקה
130 ש"ח
פרטי משלם
פרטים נוספים
אנא המתן...