קרן אליעזר

הספר: בשם הבגידה
מחיר ליחידה - 89 ש"ח
סה"כ לתשלום - 89 ש"ח
לרכישה
בשם הבגידה

"אחת המהלומות, שהשפיעה בעוצמה החזקה ביותר על חיי, הייתה בגידה בעוצמה 10 בסולם ריכטר. סופת טורנדו ששינתה את חיי מן הקצה אל הקצה והכניסה אותי למערבולת מטורפת שלא ידעתי לאן היא תוביל. מרגע זה, שרק כיום אני יודעת לזהות אותו בוודאות, התחיל מסע חיי: מסע כואב, מטלטל, ארוך ועמוק שהוביל אותי לנקודה שבה אני נמצאת היום".

קרן שחר אליעזר חושפת בספר ראשון מסוגו תובנות, תהליכים טיפוליים יחודיים, מקרי השראה, הצלחות, טיפים ונקודות למחשבה. זאת במטרה לשפר ולו במעט את הסערה שמתחוללת בליבם/ן של נבגדים/ות ובוגדים/ות ואולי אף למנוע מהם/ן שברון לב נוסף.

לאורך הספר נחשפים מכתבים אישיים שנכתבו בזמן אמת על ידי גברים ונשים שחוו בגידה (בוגדים ונבגדים) ובגילוי לב חושפים את תחושותיהם ורגשותיהם.

בספר מצליחה קרן שחר אליעזרבזכות הדרך הכואבת שעברהלגעת במקומות הכי רגישים לכל מי שחווה בגידה. בין היתר, היא מפרטת, מה מביא גברים ונשים לבגוד,  כותבת על תהליך הסליחה, משבר האמון, הקונפליקט, הדרכים לשיקום, מסבירה למה דווקא מי שפצע הוא גם זה שיכול לרפא ועוד.

 

קרן שחר אליעזר, יועצת זוגית מתמקדת במערכות יחסים ובשיקום אחרי בגידה, מרצה ומפעילה את קבוצת התמיכה היחידה מסוגה בארץ לנבגדים ולנבגדות.

אתר: www.kereneliezer.co.il

מאת:  קרן שחר אליעזר
פרטי עסקה
89 ש"ח
פרטי משלם
פרטים נוספים
אנא המתן...