ליווי לילי לחלום צלול
מחיר ליחידה - 250 ש"ח
סה"כ לתשלום - 250 ש"ח
לרכישה
ליווי לילי לחלום צלול

למה WBTB עובדת?

לאחר שינה של 4.5 שעות הגוף כבר עבר שלושה מחזורי שינה בהם שלבי השינה העמוקה ארוכים יותר. בשלבים אלו הגוף עובר התחדשות פיזית בה ישנה ירידה בלחץ הדם, תיקון והחזרת אנרגיה והפרשה של הורמונים שונים. בעת החזרה לשינה, לאחר שלב הערות, מחזורי השינה הבאים יהיו עם שלב REM ארוך יותר. זהו השלב בו מתרחשים החלומות הארוכים והנרטיביים. כאשר אנו ערים במשך 40 דקות אנו מכניסים ערות אל החלימה שלנו ומגבירים את הסיכוי לחלום צלול. 

 

לכולנו קשה לקום באמצע הלילה!

חורף או קיץ, זה לא משנה, כמעט לכולנו לא קל להעיר את עצמנו כשהמציאות החיצונית לא דורשת את זה. האם יש לך את הכוח לבחור לקום באמצע הלילה מתוך רצון פנימי, על מנת להתנסות ולחוות מצב תודעתי אחר? על מנת לסייע לך, יצרתי את האתגר הזה. כי ביחד תמיד יותר כיף, נעים וקל!

 

עוד קצת על טכניקת הWBTB:
הטכניקה הומצאה על ידי סטפן לאברג' שהוכיח את התופעה של חלימה צלולה במעבדת שינה באמצע שנות ה70 של המאה הקודמת. הטכניקה נבדקה מחקרית על ידו והוכחה כמאוד אפקטיבית לחלימה צלולה. עיקרי הטכניקה הן שינה של כ-4.5 או 6 שעות. קימה. ערות של כ-40 דקות תוך התעסקות בתכנים מעולם החלומות הצלולים. חזרה לשינה עם התכווננות לחלימה צלולה.


 

 

איך עובד הליווי?

כל הליווי קורה בלייב בוואטסאפ! אני שולחת כל שלב בטכניקה מפורט ומוסבר היטב בהודעות הוואטסאפ כולל הנחיות ברורות מה צריך לעשות. ברגע שאתם מסיימים אתם שולחים לי הודעה ואני שולחת לכם את המשימה הבאה. יד ביד נעבור את ה40 דקות ונחזור לישון.

 
מה הם שלבי הליווי?
אורך הליווי משעה 23:00 ועד 4:10:
בשעה 22:45 אתזכר אתכם ללכת לישון.
בשעה 3:30 תקבלו הודעת וואטסאפ נעימה ומעוררת.
ביחד נהיה ערות וערים כ- 40 דקות בהם אשלח לכם חומרים לקריאה/צפיה/האזנה בנושא חלומות צלולים והנחיה למדיטציה.
נחזור לישון עם הנחיה לטכניקת חלימה צלולה לפני הירדמות.
פרטי עסקה
250 ש"ח
פרטי משלם
bit
`