שרביטים גדולים לעונג פנימי
מחיר ליחידה - 333 ש"ח
סה"כ לתשלום - 333 ש"ח
לרכישה
שרביטים גדולים לעונג פנימי - מגיעים עד לצוואר הרחם

שרביטים מקריסטלים לשימוש פנימי לעיסוי וגילוי הנרתיק

שרביטים אלו נועדו לשימוש פנימי על מנת להכיר את הנרתיק שלך מבפנים. על ידי מסאג׳ פנימי של הנרתיק בעזרת השרביט את יכולה לעורר את הנרתיק, לעורר עונג ותשוקה ולהזרים אנרגיה מינית.

קריסטלים אלו ארוכים ועוזרים לך לענג גם את הנקודות הפנימיות ביותר בנרתיק באזור צוואר הרחם.

לכל קריסטל יש סגולות שונות ולכן כדאי לקרוא קצת יותר על מנת לבחור קריסטל שמתאים עבורך.

 

גודל - 18 ס״מ 

 

הקריסטלים של השרביטים:

 

אוונטוריון כחול * לברדורייט * אובסידיין * רוז קווארץ * אוונטוריון ירוק

 

סגולות הקריסטלים השונים:

 

לברדורייט (אפורה עם מגוון ענק של צבעים בתוכה) - עוזרת למשתמש בה להתחבר לעוצמה שלו ובו-בעת להיות יציב ומעשי בהתנהלותו. מאפשרת לזרום בצורה מאוזנת בתקופות של שינויים משמעותים בחיים. מעודדת שלווה וקור-רוח על ידי הסרת מחשבות מטרידות, מחזקת מקוריות. מביאה להכרה ביכולות לוגיות ואנליטיות ומחזקת את ההבנה מתי הזמן הנכון לדברים שונים ובמקביל את הבטחון העצמי.

 

אוונטוריון ירוקה - מרגיעה ומרככת רגשות שליליים. מסייעת להגברת הפתיחות ויכולת הקבלה מבלי לחשוש מפגיעה. יחד עם היותה מרגיעה היא מעוררת מוטיבציה והרפתקנות, מאזנת בין יין ויאנג ומחזקת את יכולת הריפוי העצמי של המערכת האנושית. מצוינת לאנשי-עסקים החיים באווירה של מתח. מקילה על דכדוך, בעיקר אם נוצר מסיבות רגשיות. בשל יכולתה להביא הקלה מיידית לכאבים פיזיים בכל איזור בגוף  נקראת ה”אקמול” של הקריסטלים.

 

אוונטורין כחולה - עוזרת לפתיחת וחיזוק צ’קרת הגרון. אבן עדינה שעוזרת בין היתר לחיזוק משמעת עצמית בתהליכים של שינויים משמעותיים בחיים. מגבירה את החיות הבסיסית בנושאי הבעה עצמית ותקשורת.

 

רוז קווארץ (ורודה) - היא משויכת ישירות לאנרגיית האהבה, החמלה והרכות ולכן היא מצוינת לחיזוק אהבה עצמית, לקבלה עצמית ואת מסייעת לנו לקבל את האחר כפי שהוא. אהבה היא אנרגיה ולכן ככל שנעניק ממנה יותר, כך נקבל ממנה עוד ועוד. היא מצוינת לחיזוק ולכן מומלצת במצבי משבר כמו למשל סיום מערכת יחסים, אך מכינה אותנו מבחינה רגשית ופיזית להתחיל אחת חדשה עם הרבה ביטחון ואמונה. לא בכדי אבן רוז קוורץ מכונה ״אבן האהבה״, היא מסייעת לנו להעניק אהבה טהורה לזולת ולקבל אהבה בחזרה.

 

אובסידאן (שחורה) - אבן מרגשת וקשה בו זמנית. תפקידה העיקרי למוסס אשליות. היא מראה באופן ישיר ובוטה את המקומות הלא פתורים בנפשו של המשתמש, בין אם קיימת בו המוכנות לראות ובין אם לא. היא משמשת כמעין זרקור ואם אין מוכנות אליה זו עלולה להיות חוויה קשה.

 

mail  איסוף עצמי- ניתן לבחור באפשרות של איסוף עצמי מאיזור בנימינה גבעת- עדה בתיאום מראש.

 

כרגע ניתנת האופצייה למשלוח בדואר רשום בלבד. החבילה תגיע לסניף הדואר הקרוב לכתובת שמסרת במעמד הרכישה בין 7-10 ימי עסקים.

 

לשאלות, בירורים ובקשות ניתן לפנות גם במייל:

avigayilev@gmail.com

 

במעמד הרכישה תועבר/י לעמוד ובו מידע נוסף על השימוש בשרביט ותיחזוקו. אנא שמור/ שמרי את הקישור אליו במקום נגיש.

פרטי עסקה
333 ש"ח
פרטי משלם
פרטים נוספים
אנא המתן...