בית משוגעים - הספר
מחיר ליחידה - 68 ש"ח
*נא למלא פרטים מלאים
*המשלוח ייצא בדואר רשום תוך 7 ימי עסקים מיום ההזמנה
*זמן הגעת המשלוח תלוי בדואר ישראל
סה"כ לתשלום - 68 ש"ח
לרכישה
פירוט:

"לא הבנתי איך הם הולכים לקשור אותי אם אין להם חבלים או אזיקים, אבל הם השכיבו אותי על הבטן, הפכו אותי על הגב, שמו את הידיים והרגליים שלי על ארבעת דפנות המיטה ואז הבנתי למה אין להם חבלים; בכל דופן יש ברזל עגול שמתרומם ונועל לי את הידיים והרגליים. תוך דקה הייתי רפויה לגמרי והם יצאו מהחדר. נשארתי רועדת והבנתי שמעכשיו אני לבד בעולם.

נפרדתי מרותם הקטנה וקיבלתי את הזהות החדשה שלי: מאושפזת בבית משוגעים".

זו אחת מהחוויות של רותם פאר, סופרת צעירה שאושפזה בכפייה בבית חולים פסיכיאטרי בהיותה בת שלוש-עשרה בלבד. באומץ לב, בצורה אותנטית, בוסרית ובועטת מתארת רותם את החוויה המטלטלת שהייתה לה בבית המשוגעים, חוויה שהותירה בה צלקות פיזיות ובעיקר נפשיות ושליוותה אותה עוד הרבה שנים.

הספר ממחיש את ההשלכות ההרסניות של אבחנות שגויות, טיפול לא נכון ושיח אילם עם ילדים. בעזרת הספר תוכלו להבין את דרך חשיבתם של ילדים "לא שגרתיים", ולהפוך אותם לילדים מאושרים.

תגובות של קוראים:

"התחלתי לקרוא את הספר אמש וסיימתי היום. היה סוחף, מטלטל, מרגש ומאוד מוצלח ועוזר להבין את הסיטואציה. לצערי היו הרבה חלקים שיכולתי להזדהות איתם. את מאוד אמיצה ותודה רבה על השיתוף".

 

"קראתי את הספר שלך פשוט וואו. את מלכה. בכיתי איתך. צחקתי איתך והתעצבנתי איתך. מחכה לספר הבא שלך".

 

"רותם יקרה. ברגע זה סיימתי לקרוא את ספרך המרתק, נשאבתי לתוך הסיפור שאי אפשר לעצור לרגע קט, אני גאה בך, את מושא להערצה. גם אם תשני אפילו מעט, אני בטוחה שזה עולם ומלואו, פשוט במילה אחת גיבורה".

 

"וואו. ספר כל כך חשוב. תודה רבה. כל כך הרבה דברים עוברים לי בראש והכי חשוב להעביר את זה הלאה. זה ספר עוצמתי ברמות מטורפות".

 

"סיימתי לקרוא את הספר ואני גאה בך שהצלחת להתקדם בחיים. ריגשת אותי המון והחזרת אותי 10 שנים אחורה, אבל בפרספקטיבה אחרת ומועילה לעתיד".

 

"רותם יקרה. אני בדרך כלל לא קוראת ספרים אבל משהו בסיפור שלך משך אותי לקרוא. תודה שכתבת את הספר הכה חשוב הזה. את עושה מצווה ונותנת תקווה לילדים אבודים. את מודל להשראה ואני מאוד מקווה שהספר שלך יהפוך לרב מכר כי הוא כל כך משמעותי להרבה מאוד אנשים".

 

"לאחרונה קראתי את הספר של רותם פאר "בית משוגעים". הרגשתי צורך לשתף את החוויה שלי ולהמליץ עליו בחום. תוך כדי קריאה חוויתי כל כך הרבה רגשות, ממש כמו רכבת הרים. היו לי דמעות בעיניים, צחקתי, התרגשתי ובעיקר כאבתי את כאבה. מרגיש לי שיש פה מסר חזק שכדאי להעביר לאנושות"

פרטי עסקה
68 ש"ח
פרטי משלם
פרטים נוספים
אנא המתן...