בית משוגעים - הספר
מחיר ליחידה - 68 ש"ח
*לרכישה בכמויות גדולות ניתן ליצור קשר בדוא"ל tuti979@gmail.com
*נא למלא פרטים מלאים
*המשלוח ייצא בדואר רשום תוך 7 ימי עסקים מיום ההזמנה
*זמן הגעת המשלוח תלוי בדואר ישראל
סה"כ לתשלום - 68 ש"ח
לרכישה
תקציר

"לא הבנתי איך הם הולכים לקשור אותי אם אין להם חבלים או אזיקים, אבל הם השכיבו אותי על הבטן, הפכו אותי על הגב, שמו את הידיים והרגליים שלי על ארבעת דפנות המיטה ואז הבנתי למה אין להם חבלים; בכל דופן יש ברזל עגול שמתרומם ונועל לי את הידיים והרגליים. תוך דקה הייתי רפויה לגמרי והם יצאו מהחדר. נשארתי רועדת והבנתי שמעכשיו אני לבד בעולם.

נפרדתי מרותם הקטנה וקיבלתי את הזהות החדשה שלי: מאושפזת בבית משוגעים."

זו אחת מהחוויות של רותם פאר, סופרת צעירה שאושפזה בכפייה בבית חולים פסיכיאטרי בהיותה בת שלוש-עשרה בלבד. באומץ לב, בצורה אותנטית, בוסרית ובועטת מתארת רותם את החוויה המטלטלת שהייתה לה בבית המשוגעים, חוויה שהותירה בה צלקות פיזיות ובעיקר נפשיות ושליוותה אותה עוד הרבה שנים.

הספר ממחיש את ההשלכות ההרסניות של אבחנות שגויות, טיפול לא נכון ושיח אילם עם ילדים. בעזרת הספר תוכלו להבין את דרך חשיבתם של ילדים "לא שגרתיים", ולהפוך אותם לילדים מאושרים.

תגובות של קוראים

"קראתי את הספר שלך פשוט וואו. את מלכה. בכיתי איתך. צחקתי איתך והתעצבנתי איתך. מחכה לספר הבא שלך".

 

"רותם יקרה. ברגע זה סיימתי לקרוא את ספרך המרתק, נשאבתי לתוך הסיפור שאי אפשר לעצור לרגע קט, אני גאה בך, את מושא להערצה. גם אם תשני אפילו מעט, אני בטוחה שזה עולם ומלואו, פשוט במילה אחת גיבורה".

 

"וואו. ספר כל כך חשוב. תודה רבה. כל כך הרבה דברים עוברים לי בראש והכי חשוב להעביר את זה הלאה. זה ספר עוצמתי ברמות מטורפות".

 

"סיימתי לקרוא את הספר ואני גאה בך שהצלחת להתקדם בחיים. ריגשת אותי המון והחזרת אותי 10 שנים אחורה, אבל בפרספקטיבה אחרת ומועילה לעתיד".

 

"רותם יקרה. אני בדרך כלל לא קוראת ספרים אבל משהו בסיפור שלך משך אותי לקרוא. תודה שכתבת את הספר הכה חשוב הזה. את עושה מצווה ונותנת תקווה לילדים אבודים. את מודל להשראה ואני מאוד מקווה שהספר שלך יהפוך לרב מכר כי הוא כל כך משמעותי להרבה מאוד אנשים".

 

"לאחרונה קראתי את הספר של רותם פאר "בית משוגעים". הרגשתי צורך לשתף את החוויה שלי ולהמליץ עליו בחום. תוך כדי קריאה חוויתי כל כך הרבה רגשות, ממש כמו רכבת הרים. היו לי דמעות בעיניים, צחקתי, התרגשתי ובעיקר כאבתי את כאבה. מרגיש לי שיש פה מסר חזק שכדאי להעביר לאנושות"

 

"רותם את סופר מהממת !! אני כ"כ נהניתי מהספר.. תיכף מסיימת.. כתיבתך ככ נוגעת וסוחפת ובכלל, אני מתה על הראש שלך! את סופר מיוחדת! ולדעתי הספר שלך מאוד חשוב להורים ולילדים מתמודדים."

 

"קשה לי מאד לקרוא מאז השוקים החשמליים, לפני זה הייתי תולעת בולעת ספרים חופשי, כמעט בלי טלוויזיה רוב החיים. כך מספרים לי. מי זוכר?

רותם, הלביאה הפצועה שאני ששועטת לצד פנתרת הטנטרה הפראית שאת, רואה עוד ועוד ממך ומבינה שקודם ראיתי רק את קצה הקרחון. את מדהימה באופנים שלא דמיינתי והספר שלך הוא ספר חובה לכל אדם בארץ. 

את נותנת עדויות של אישה שפויה בטירוף , קורבן של נסיבות נוראיות שנחנה למזלה ולמזלנו ביצריות ויצירתיות, כישרונות מדהימים, ומגוון רחב ומרשים של מנגנונים בריאים ובועטים מול מציאות מטורפת.  

את נסיכה מורדת, שאפילו חיים משוגעים ובית משוגעים  לא ממש הצליחו לשגע , רק לגרום לך להשתולל ולהילחם על נפשך כדי להתקומם על העוולות, כמו הלוחמת שאת, לוחמת חומלת וחולמת. 

מדהים כמה צמחת, התחזקת, למדת, הרמת ותרמת אפילו במרתפי האינקוויזיציה של כנסית הפרוזאק והשוקים החשמליים. אפילו את הגיהינום הזה מינפת כדי להתקדם מטאורית.
לעיתים העבודה משחררת.... בעיקר את אלו שממש חזקים.

תמשיכי לשעוט אהובה, תשאירי מאחוריך ענני אבק, אנחנו מילא עם מסכות, ואנחנו בעקבותייך, לקראת צדק חברתי ולקראת חברה מתוקנת."

 

"התחלתי לקרוא את הספר אמש וסיימתי היום. היה סוחף, מטלטל, מרגש ומאוד מוצלח ועוזר להבין את הסיטואציה. לצערי היו הרבה חלקים שיכולתי להזדהות איתם. את מאוד אמיצה ותודה רבה על השיתוף."

פרטי עסקה
68 ש"ח
פרטי משלם
פרטים נוספים
אנא המתן...