יזמות והשקעות בגובה העיניים
מחיר ליחידה - 88 ש"ח
סה"כ לתשלום - 88 ש"ח
לרכישה
הקשר בין התמדה, הצלחה ואושר

בסוף שנות השלושים לחייו, מכר לירון רוז את חברת הסטרטאפ שהקים בעשרות מיליוני דולרים. הוא הצליח לממש את הכמיהות עליהן קרא בספרים, הגשים את שאיפותיו, זכה להכרה ולמעמד חברתי השמור למוצלחים בלבד, ולא נדרש להוסיף ולהוכיח את עצמו או לנסות להידמות למי מקרובי משפחתו המצליחים. לירון הרגיש שהוא האדם הנכון במקום הנכון; מקום שעורר בו מידות משמעותיות של סיפוק וחופש. אלא שדווקא אז, בימים בהם המתבונן מן הצד היה משוכנע כי לירון עלה על דרך המלך, ולמרות המעמד החדש וההזדמנויות הרבות שנפתחו בפניו, עלו וצפו סימני השאלה, עלתה וצפה תחושת
הבדידות, והוא נותר מבולבל אל מול שפע האפשרויות. השילוב בין הרצון להצליח בקנה מידה גדול לבין השאיפה להיות מאושר, שלם עם דרכו, שלו, חשף בפניו מורכבות, אותה יתכן והצליח להתיר לאחרונה בלבד.
בספר ביכורים זה, לירון חושף את סיפורו שכולל מסע אישי של מעל עשרים שנה בעולם היזמות וההשקעות, רצוף אתגרים, מאבקים חיצוניים ופנימיים ותובנות מעניינות, כמו גם את הפער בין האופן בו הדברים נתפשו מבחוץ לבין חוויותיו האישיות. רוז כובש אותך בכנות שלו, בהסכמה להתבונן גם בחלקים הנעימים והזוהרים פחות, בהיותו נאמן לצו ליבו.

ניתן לרכוש עותק דיגיטלי כאן
פרטי עסקה
88 ש"ח
פרטי משלם
פרטים נוספים
bit
`