סוד מעגל היצירה - דרך חיים של התחדשות, ביטוי עצמי והגשמה
מחיר ליחידה - 98 ש"ח
הנחה של 30 ₪ לרוכשים עד לתאריך 15/10/2023
הספר מוצע כעת, לכבוד הקיץ בהנחה מיוחדת של 20 ש"ח, כולל מתנה - שני מגנטים וסימניה להשראה. המשלוח בדואר רשום הוא בתוספת של 8 ש"ח.

הקיץ הוא תקופה מצויינת לרכוש את הספר סוד מעגל היצירה כמתנה לעצמכם ולאהובים ולחברות והחברים. יש בספר השראה מערים קסומות בארץ ובעולם, ובוודאי תוכלו לקרוא עליהן לפני נסיעה עליהן, וגם לקבל מכך השראה איך לקבל השראה מהמקומות אליהם נוסעים ליצירה ולהגשמה שלכן ושלכם.


אם ברצונכם לרכוש מספר ספרים כמתנה למשפחה, חברים, ארגונים וכו' פנו אלי לקבל הנחה מיוחדת נוספת ובירור ואפשרות קבלת משלוח עם שליח.
סה"כ לתשלום - 98 ש"ח
לרכישה
קצת על הספר סוד מעגל היצירה ועלי

ברוכה הבאה. ברוך הבא.

 

הספר סוד מעגל היצירה מזמין אותך למסע אל עצמך ואל העולם. לגלות מה באמת משמח אותך ומשמעותי לך ואיך ליצור, להגשים ולבטא את עצמך במגוון תחומי החיים.

 

יש בספר שתים עשרה מיומנויות לפיתוח יכולות היצירה, ההגשמה והביטוי. מיומנויות של פיתוח אישי ופנימי, של תהליך היצירה ושל קשר עם הסביבה, כולל התייחסות להצלחה ולתגמול. 

 

לכל מיומנות יש השראה מעיר קסומה בעולם: לונדון, רומא, תל אביב, ניו יורק, קיוטו, ירושלים, הלסינקי, פריז, בייג'ינג, ניו דלהי, אתונה וסטוקהולם.

    

הספר לוקח אותנו למסע פנימה, אל הלב והנשמה, אל השורשים, התשוקות העמוקות, השמחות הפשוטות ואל תפקידנו וייעודנו בעולם. אנו ממשיכים את המסע עם פיתוח מיומנויות ויכולות יצירה והגשמה ומיומנויות לניהול תהליך היצירה וקשר עם העולם - כולל נושא התגמול. 

 

הספר הוא מתנה נפלאה לעצמך וגם למשפחה, לחברות, לחברים ולקולגות. לצד היותו ספר עיון מעמיק ורחב יריעה יש בו אלמנטים גרפיים צבעוניים ייחודיים ותמונות מרהיבות מהערים הקסומות מישראל ומרחבי העולם.

 

זהו ספר שאפשר לקרוא ברצף ואפשר גם לשים לידך, על שלחן העבודה, או שלחן הסלון, וגם במשרד, או בסטודיו ולעיין מפעם לפעם, לקבל השראה, רעיון, כיוון.

 

סוד מעגל היצירה הוא ספר אופטימי, על דרך חיים אופטימית שאפשרית לך ולכל אדם. ספר שקורא לך לא לוותר על עצמך, לא לוותר על תרומתך הייחודית לעולם ועל דרכך הייחודית לעשות זאת.

 

 

כמה מילים עלי:

אם אתן, אם אתם כאן אנחנו מכירים ככל הנראה. הכרות עמוקה ואולי הכרות פחות עמוקה, אולי מהרשתות החברתיות. אני עוסק רוב שנותי בחיבור תחומים. עוסק בניהול בתחום התיירות והמלונאות, ועוסק ביצירה בדרך זו או אחרת, בעיקר במוזיקה ובפיתוח פנימי ובאימון, כולל אימון ליצירה.

 

ספר זה מחבר את מגוון תחומי העניין שלי – יצירה, פיתוח פנימי, ניהול, תיירות ואהבת טיולים. כוונתי היא ללוות את הספר עם מפגשים, סדנאות והרצאות בתחומים הקשורים.   

 

תודה רבה!

ממליצות על הספר

הקשיבו לליבכם, לקול הפנימי של הנשמה שלכם. מה הם רוצים להביא לעולם? הספר סוד מעגל היצירה הוא מורה דרך מופלא לעולמה העוטף של אנרגיית היצירה שלעולם אינה מתכלה. בזהירות ובקצב המתאים לכם, אלדד יוביל אתכם בשבילי ההשראה, ההגשמה, היצירה והביטוי העצמי. תודה אלדד על המסע הנהדר הזה שאפשרת לי לעבור איתך! 

 

 

עטרה שריקי, פרופ' לחינוך מתמטי, מחברת ספר הילדים איך ספרו בתקופת האבן?

 

 

 

 

סוד מעגל היצירה מוביל את הקוראים למסע אנרגטי פנימי אל תוך הנפש.  הספר מעודד לחדוות יצירה, הוא מתנה לעולם. הכרת הטוב וראיית הטוב בחיים וביצירה, המודגשות בספר, הן גישה נפשית אקטיבית של מודעות לטוב, לשמחה ולסיפוק פנימי, העושים לנו טוב כשאנו יוצרים ונותנים את מתנתנו לעולם. גישה זו של הספר חשובה ותורמת הן ליצירה והן לשגרת החיים והעשייה.

 

 

יהודית מליק-שירן, מבקרת ספרותית, מו"לית, "בת אור"

 

 

פרטי עסקה
98 ש"ח
פרטי משלם
פרטים נוספים
bit
`