טיפר

מדריך דיגיטלי לפארק אירופה
מחיר ליחידה - 53.99 ש"ח
המחיר לאחר הנחה. מחיר המדריך המלא - 59.99 ש״ח.
סה"כ לתשלום - 53.99 ש"ח
לרכישה
המדריך למבקרים בפארק אירופה

ברוכים הבאים לפארק אירופה! הפארק נמצא בשטחו של היער השחור (גרמניה) ונחשב לאחד מפארקי השעשועים הגדולים והפופולרים ביותר ביבשת אירופה. מדי שנה, מגיעים אליו למעלה מ-6 מיליון מבקרים!

 

הפארק כולל מעל 100 אטרקציות שונות! מומלץ מאוד להיערך לביקור מבעוד מועד, על מנת שתוכלו לנצל את הזמן שלכם בו בצורה הטובה ביותר.

 

מטרות המדריך שלנו:

✔️ לחסוך לכם זמן וכסף 

✔️ לייצר עבורכם היכרות מקדימה טובה עם הפארק

✔️ לעזור לכם להתמצא בפארק באופן אידיאלי

✔️ לחשוף בפניכם אינספור טיפים שימושיים לבילוי מושלם

 

בין השאר תוכלו למצוא במדריך:

✔️ מדריך מתקנים: כולל פירוט לגבי מה מחכה לכם בכל מתקן, זמן, התאמה לגיל, המלצות, והרבה פרטים שימושיים נוספים (למשל התאמה לנשים הרות).

✔️ דירוג Tipper: דירגנו כל מתקן ואטרקציה בפארק, כדי לעזור לכם להחליט מה אסור לפספס.

✔️ דירוג הפחד שלנו: דירגנו את רמת הפחד בכל אחד מהמתקנים המפחידים בפארק, על מנת לעזור לכם להימנע מהפתעות לא נעימות במהלך הביקור.

✔️ מידע לגבי התנהלות יעילה בפארק: כולל שיטות לקיצור תורים, הסברים לגבי שימוש נכון באפליקציה והמלצות נוספות כגון רשימת הצטיידות.

✔️ הופעות בפארק: סקירה של כ-15 מופעים שונים בפארק והמלצה על הטובים ביותר 

✔️ אפליקציית הפארק: הסברים לגבי שימוש באפליקציה המצוינת של הפארק 

✔️ ביקור בפארק עם מוגבלויות: המלצות והסברים לגבי ביקור בפארק עם מוגבלויות שונות (כסאות גלגלים, עיוורון וכל מחזיקי כרטיס נכה) 

 

המדריך נכתב כתוצאה ממחקר עדכני ומבוסס על אינספור ביקורים בפארק. הוא מוצע במסגרת השקה ראשונית וצפוי להמשיך להתרחב בשבועות הקרובים. כלל העדכונים יגיעו אליכם באופן אוטומטי וללא תשלום נוסף (במשך שנה שלמה).

 

אנו בטוחים שתופתעו לגלות המון מידע חשוב וטיפים סודיים שלא הכרתם לגבי פארק אירופה.

אתם מוזמנים להתרשם ממספר ביקורות עדכניות שלקוחות פרסמו לגבי המדריך הוותיק שלנו לדיסנילנד פריז. צירפנו מס׳ ביקורות מהותיק המדריך שלנו גם לעמוד זה. 

כמה עניינים מנהליים:

✔️ המדריך אינו זמין להדפסה עצמית, אך מתעדכן באופן אוטומטי וזמין לגישה דרך כל מכשיר (במכשירי iPhone תוכלו לשמור אותו לצפייה לא מקוונת). 

✔️ רכישת המדריך תקנה לכם עדכונים ללא תשלום למשך שנה. אין צורך לחשוש לגבי רכישה מוקדמת מדי (להפך - ככל שתרכשו מוקדם יותר תקבלו יותר ערך). 

✔️ המדריך (כמו גם הקבלה) ישלח אליכם באמצעות כתובת המייל שציינתם בעת הרכישה. שימו לב להזין כתובת נכונה. כמו כן, נדרש שהכתובת אליה ישלח המדריך, תהיה כתובת המחוברת לגוגל. נדגיש שבמידה ואין לכם חשבון Gmailֿ, ניתן לפתוח כזה ללא תשלום ותוך השקעה של לא יותר מ-2 דקות. 

✔️ אם תרצו, ניתן לשתף את המדריך עם אדם אחד נוסף המטייל יחד עמכם. השיתוף הוא על בסיס כתובות Gmail בלבד. 

✔️ באתר הבית שלנו תוכלו למצוא מדריכים נוספים, למשל לדיסנילנד פריז

 

עקבו אחר דף הפייסבוק שלנו לתכנים נוספים לגבי פארק אירופה.

פרטי עסקה
53.99 ש"ח
פרטי משלם
bit
`