שרביטים לעיסוי פנימי של הנרתיק
מחיר ליחידה - 100 ש"ח
סה"כ לתשלום - 100 ש"ח
לרכישה
טייגר איי * אובסידיין * רוז קווארץ * אוונטוריון ירוק

שרביטים מקריסטלים לעיסוי פנימי של הנרתיק שלך.

שרביטים אלו נועדו לשימוש פנימי על מנת להכיר את הנרתיק שלך מבפנים. על ידי מסאג׳ פנימי של הנרתיק בעזרת השרביט את יכולה לעורר את הנרתיק, לעורר עונג ותשוקה ולהזרים אנרגיה מינית.

לכל קריסטל יש סגולות שונות ולכן כדאי לקרוא קצת יותר על מנת לבחור קריסטל שמתאים עבורך.

 

גודל השרביט - 10-11 ס״מ

 

סגולות הקריסטלים השונים:

 

אוונטוריון ירוקה - מרגיעה ומרככת רגשות שליליים. מסייעת להגברת הפתיחות ויכולת הקבלה מבלי לחשוש מפגיעה. יחד עם היותה מרגיעה היא מעוררת מוטיבציה והרפתקנות, מאזנת בין יין ויאנג ומחזקת את יכולת הריפוי העצמי של המערכת האנושית. מצוינת לאנשי-עסקים החיים באווירה של מתח. מקילה על דכדוך, בעיקר אם נוצר מסיבות רגשיות. בשל יכולתה להביא הקלה מיידית לכאבים פיזיים בכל איזור בגוף  נקראת ה”אקמול” של הקריסטלים.

 

טייגר איי (זהוב שחור) -עושה אינטגרציה בין שני סוגי אנרגיה: החומה של האדמה ואנרגיית האור הזהוב של הכתר. היא מקרקעת את האור הזהוב לאדמה. מתאימה בעיקר לצ’קרות התחתונות. מחזקת את היכולת והמוטיבציה לעשייה. מגבירה אומץ ומאפשרת להתחבר לגישה חיובית לחיים. מצוינת למי שהאנרגיות שלו נוטות להתפזר ומתקשה להוציא דברים לפועל. ילדים מתחברים אליה מאד בקלות והיא עוזרת להם לזרום בצורה קלה יותר עם החיים. מצוינת לענידה כתכשיט. עוזרת להתמודד עם שינויים, גם טובים. ממתנת סערת רגשות שקשורה למתח מיני בעיקר בתחילת קשר רומנטי. הברק המיוחד שלה הוא סימבול לעוצמה אישית, יושר ואמינות. עוזרת לחבר בין ניגודים: אדמה מול שמיים, חומר מול רוח, גברי מול נשי.

 

רוז קווארץ (ורודה) - היא משויכת ישירות לאנרגיית האהבה, החמלה והרכות ולכן היא מצוינת לחיזוק אהבה עצמית, לקבלה עצמית ואת מסייעת לנו לקבל את האחר כפי שהוא. אהבה היא אנרגיה ולכן ככל שנעניק ממנה יותר, כך נקבל ממנה עוד ועוד. היא מצוינת לחיזוק ולכן מומלצת במצבי משבר כמו למשל סיום מערכת יחסים, אך מכינה אותנו מבחינה רגשית ופיזית להתחיל אחת חדשה עם הרבה ביטחון ואמונה. לא בכדי אבן רוז קוורץ מכונה ״אבן האהבה״, היא מסייעת לנו להעניק אהבה טהורה לזולת ולקבל אהבה בחזרה.

 

אובסידאן (שחורה) - אבן מרגשת וקשה בו זמנית. תפקידה העיקרי למוסס אשליות. היא מראה באופן ישיר ובוטה את המקומות הלא פתורים בנפשו של המשתמש, בין אם קיימת בו המוכנות לראות ובין אם לא. היא משמשת כמעין זרקור ואם אין מוכנות אליה זו עלולה להיות חוויה קשה.

 

 

mail  איסוף עצמי- ניתן לבחור באפשרות של איסוף עצמי מאיזור בנימינה גבעת- עדה בתיאום מראש.

 

כרגע ניתנת האופצייה למשלוח בדואר רשום בלבד. החבילה תגיע לסניף הדואר הקרוב לכתובת שמסרת במעמד הרכישה בין 7-10 ימי עסקים.

 

לשאלות, בירורים ובקשות ניתן לפנות גם במייל:

avigayilev@gmail.com

 

במעמד הרכישה תועבר/י לעמוד ובו מידע נוסף על השימוש בשרביט ותיחזוקו. אנא שמור/ שמרי את הקישור אליו במקום נגיש.

פרטי עסקה
100 ש"ח
פרטי משלם
פרטים נוספים
אנא המתן...