סהר רוקח

קבוצה שבועית - תרגול והעמקה במיינדפולנס בשילוב ויסות רגשי, ע"פ הדרך הבודהיסטית בשילוב כלים מפסיכותרפיית האקומי, חודשיים (8 מפגשים) בימי ראשון בשעה 19:00 - 20:30 עם סהר רוקח בגבעת עדה
מחיר ליחידה - 520 ש"ח
מרגש שזה קורה! סבב 1 של הקבוצה החדשה בגבעת עדה :)

תאריכים:
8.10, 15.10, 22.10, 29.10, 5.11, 12.11, 19.11, 26.11

חלוקת הזמן במפגש: 30 דקות מדיטציה מונחית, 30 דקות, שיח, שיתוף וחקירה ותרגול נוסף.

הקבוצה מתארחת בבית מקסים בגבעת עדה, כתובת תישלח בנפרד לנרשמים.

~~~
אודות רוח הקבוצה וכל מה שחשוב לדעת לפני שתרשמו:

כשאנחנו מרגישים בטוחים (safe) מספיק, סיכוי יותר גבוה שנתאהב בחיים, שניקח יותר סיכונים לחיות אותם במלואם ושנגלה אפשרויות חדשות ומפתיעות בתוכנו. תחושת ביטחון היא מפתח זהב בתרגול מיינדפולנס, כי מדובר בתחושה מורגשת לצד מציאות עצבית - מצב של מערכת עצבים מווסתת, מאוזנת, הוא מצב של רווחה נפשית עמוקה בלב החיים.

למידה של מיינדפולנס משולב ויסות רגשי יאפשר לנו להעמיק יותר פנימה, לזהות ולפרום דפוסים אוטומטיים של רגשות, מחשבות ותגובות שלא תומכות בנו יותר.

דרך מגוון הנחיות, שיחות ותרגולים נלמד לרתום את מערכת העצבים לטובת העמקה בתרגול המיינדפולנס האישי שלנו, בחיי היומיום, נלמד דרכים להיות במנוחה עמוקה, לקבל יותר טוב את ההזנה שיש ברגע הזה וגם לצאת למסע ולחקור את דפוסי התודעה והרגש, ולהתבונן על דפוסי קשר ויחסים בעזרת הגישה ההתקשרותית.

למי זה מתאים?
המפגשים נועדו ופתוחים עבור אנשים עם רקע קודם במיינדפולנס / בודהיזם (קורס מבוא או MBSR לפחות) המבקשים לקבל כלים אפקטיביים לרווחה נפשית הנשענים על גישה אינטגרטיבית שעושה מקום לגוף, לנפש ולרוח. המפגשים במיוחד מתאימים לרוצים לגלות מקומות חדשים של חמלה וחופש פנימי דרך תרגולים ושיח שכולל שפה משולבת מזרח – מערב.

המפגשים מתאימים גם למטפלים המבקשים להעמיק את ההבנה בטיפול מבוסס מיינדפולנס וגוף בקליניקה, ואת הנוכחות והמיינדפולנס האישי והבינאישי בין אם בפרקטיקה הפרטנית או הזוגית.

הצטרפו אלינו למרחב של רכות ומנוחה, בואו לגלות מה קורה כשהדרך הבודהיסטית פוגשת כלים וידע מחזית עולם הפסיכותרפיה מבוססת המיינדפולנס, כיום בעולם.

מה עוד חשוב לדעת?
המפגש הוא לא שיעור מובנה עם נושא ידוע מראש כמו בקורס, אלא תהליך יותר פתוח שעושה מקום למה שחי בכםן בתרגול ובהתבוננות שלכםן במהלך השבוע וגם במפגש עצמו, יש כמובן מקום לבקשות שלכםן להעמיק בנושא מסוים ואשתדל תמיד לתת מענה.

אין אפשרות להחזרות / השלמות של אי הגעה.

אם מחסירים ומודיעים מראש ומעוניינים בהקלטה כתבו אלי.

רוצים להגיע לנסות? אפשר :)
שני המפגשים הראשונים בסדרה בתאריכים 8.10, 15.10 פתוחים למצטרפים חדשים ולתשלום לפי מפגש בודד ולאחר מכן הקבוצה נסגרת לחדשים עד הסבב הבא, התשלום כאן משריין את מקומך לכל הסדרה.

לתשלום עבור מפגש פתוח בודד 65 שח או שניים 130 שח , אנא העבירו בביט ישירות למספר 052-5398762

לתשומת הלב > אם זו הפעם הראשונה שלכם בקבוצות של סהר, שלחו וואטאספ עם שמכם והניסיון שלכם במיינדפולנס / בודהיזם במקביל כדי שנכיר קצת לפני.

פתיחת הסדרה מותנית בהרשמה מראש של מינימום משתתפים.

***התעריף כולל מע"מ. אם אתם עצמאיים בתחום הטיפול או ההנחייה כתבו אלי ותישלח אליכםן חשבונית על השתלמות מקצועית.

אם ישנו קושי כלכלי, אנא פנו אלי.

ביטולים:
ניתן לבטל השתתפות בקבוצה עד כ10 ימים לפני מועד הסדנה ולקבל החזר בניכוי 10% עלויות טיפול.
לאחר מכן לא יהיו החזרים, לפני המפגש הראשון, ניתן להעביר את המנוי לחבר/ה, בכפוף להתאמה לניסיון הקודם הנדרש בתנאי ההשתתפות.
סה"כ לתשלום - 520 ש"ח
פרטי עסקה
520 ש"ח
פרטי משלם
`