השמיעיני קולך

איך תשני אמונות מגבילות שחוסמות כסף מלהגיע אליך
מחיר ליחידה - 45 ש"ח
הנחה של 10 ₪ לרוכשים עד לתאריך 31/05/2021
רוב האנשים מחזיקים באמונות מגבילות בנוגע לכסף ולא באשמתם. כשגדלנו, ההורים והסביבה שלנו שרצו בטובתנו, ביקשו להגן עלינו בכך שלימדו אותנו שהעולם מלא סכנות, ושמוטב שנשמר לנפשינו. הם רצו שנבין את משחקי הכוחות בעולם, שלא נפתח ציפיות שיכאיבו לנו, שלא נהיה 'פראיירים' ובעיקר- ש"נהיה מציאותיים". סביר להניח שרבים מאיתנו גדלו על משפטים כמו; "כסף לא גדל על העצים", "בשביל כסף צריך לעבוד קשה", או פשוט "אין מספיק לכולם".
כל ההתניות השליליות הללו יכולות להותיר רשמים חזקים על נפשו של כל ילד, והן אלו שתכתבנה (כמעט בוודאות) את רמת העושר שהוא יאפשר לעצמו להשיג בחיים. בנוסף, אנשים רבים חונכו להאמין כי להיות עשיר זה להיות רע. וכדי להיות עשיר אתה צריך להיות חמדן או לדרוס אחרים. אמונות כמו; "העשירים מתעשרים על חשבוננו" או "אי אפשר להתעשר בלי לשקר" הן סממנים של תודעת מחסור שיכולים להרחיק כמעט לחלוטין את הלך הרוח הנדרש כדי להשיג הצלחה כלכלית ולחיות חיים של שפע ואושר.
בסדנה נלמד איך להחליף את האמונות המזיקות שמשאירות אותנו במקום ולהתחיל לחיות את החיים שעלינו חלמנו.

רעות עברון ארג'נג'- מאבחנת תעסוקתית מזה 13 שנים, מומחית באבחון חסמים למימוש ומתן פתרונות לפריצת דרך בתחום התעסוקה. מתמחה בייעוץ תעסוקתי לישראלים לאחר המעבר לארה"ב בדגש על פערי התרבות התעסוקתית בין שתי המדינות. בעלת תואר בפסיכולוגיה עם התמחות בתעסוקה.

יום: רביעי, ט'ז באייר.
שעה: 20:00-21:30.
מקום: זום. לינק ישלח לנרשמות בבוקר האירוע.
מחיר: 35 ש"ח בלבד.
*ניתן לרכוש את ההקלטה בתום הסדנה*
ביטול רכישה יעשה עד 48 לפני הסדנא. לא יוחזר כסף אחר כך.
סה"כ לתשלום - 35 ש"ח
פרטי עסקה
35 ש"ח
פרטי משלם
פרטים נוספים
לתשלום ב bit
אנא המתן...