ביצת יוני לתרגול עצמי
מחיר ליחידה - 160 ש"ח
סה"כ לתשלום - 160 ש"ח
לרכישה
* ג׳ייד ירוקה/ לבנה * אובסידיין * רוז קווארץ * אוונטריון *

לשימוש בביצי יוני יש סגולות רבות:

  • חיזוק של שרירי רצפת האגן ותמיכה במקרה של בריחת שתן וצניחת רחם 
  • הקלה על כאבי ווסת 
  • הגברת החשק המיני והאנרגיה המינית
  • הכרות עמוקה יותר עם הנרתיק 
  • חיבור עמוק יותר לעצמך כאישה
  • תומך בשפיכה נשית. 

סגולות הקריסטלים השונים:

 

חדש!

אוונטורין ירוקה - Aventurine

מרגיעה ומרככת רגשות שליליים. מסייעת להגברת הפתיחות ויכולת הקבלה מבלי לחשוש מפגיעה. יחד עם היותה מרגיעה היא מעוררת מוטיבציה והרפתקנות, מאזנת בין יין ויאנג ומחזקת את יכולת הריפוי העצמי של המערכת האנושית. מצוינת לאנשי-עסקים החיים באווירה של מתח. מקילה על דכדוך, בעיקר אם נוצר מסיבות רגשיות. בשל יכולתה להביא הקלה מיידית לכאבים פיזיים בכל איזור בגוף  נקראת ה”אקמול” של הקריסטלים.

 

ג׳ייד ירוקה (בצבע ירוק בהיר עם גוונים)- Green Jade

מקור השם של האבן הוא מהשפה הספרדית ומשמעותו ״אבן החלציים״. הכוונה היא שהאבן יכולה לרפא מחלות בחלק זה של הגוף. הג’ייד הירוקה עוזרת לאיזון כללי של צ’קרת הלב, עוזרת להרגיש אהבה ולהעניקה ללא תנאי. מגבירה הרמוניה ושלווה ואפשר להשתמש בה לממש באופן מעשי חלומות ושאיפות. מבחינה רגשית מרגיעה ומנחמת. מחברת לחיים, לאהבה, לרוך, ולתחושת משמעות.

 

חדש!

 ג'ייד לבן- White jade

ידועה כ”אבן החלומות” ו”אבן הנאמנות”. מחזקת את מסירותו של האוחז בה למימוש מטרותיו. משפרת זכירת חלומות ועוזרת בפתרונם. לצורך זה אפשר להניחה מתחת לכרית לפני השינה. היא אמנם אבן ארצית במהותה, אך אחיזתה לאורך זמן, בעיקר בצבעים הבהירים, עשויה לחזק את החיבור של המשתמש בה ליכולותיו המיסטיות.

בג’ייד בעלת הגוונים הצהובים והירוקים-זהובים ניתן להשתמש לחיזוק הבטחון העצמי. עוזרת לאדם להשען על עצמו ולממש את עצמו, וכן להיות פתוח יותר לרגשות הזולת בדרכו להשיג את מטרתו. עוזרת לעשות הפרדה בין עיקר לטפל.

 

רוז קווארץ Rose quartz

היא משויכת ישירות לאנרגיית האהבה, החמלה והרכות ולכן היא מצוינת לחיזוק אהבה עצמית, לקבלה עצמית ואת מסייעת לנו לקבל את האחר כפי שהוא. אהבה היא אנרגיה ולכן ככל שנעניק ממנה יותר, כך נקבל ממנה עוד ועוד. היא מצוינת לחיזוק ולכן מומלצת במצבי משבר כמו למשל סיום מערכת יחסים, אך מכינה אותנו מבחינה רגשית ופיזית להתחיל אחת חדשה עם הרבה ביטחון ואמונה. לא בכדי אבן רוז קוורץ מכונה ״אבן האהבה״, היא מסייעת לנו להעניק אהבה טהורה לזולת ולקבל אהבה בחזרה.

 

אובסידאן - Obsidian

 אבן מרגשת וקשה בו זמנית. תפקידה העיקרי למוסס אשליות. היא מראה באופן ישיר ובוטה את המקומות הלא פתורים בנפשו של המשתמש, בין אם קיימת בו המוכנות לראות ובין אם לא. היא משמשת כמעין זרקור ואם אין מוכנות אליה זו עלולה להיות חוויה קשה.

 

 

mail  איסוף עצמי- ניתן לבחור באפשרות של איסוף עצמי מאיזור בנימינה גבעת- עדה בתיאום מראש.

 

כרגע ניתנת האופצייה למשלוח בדואר רשום בלבד. החבילה תגיע לסניף הדואר הקרוב לכתובת שמסרת במעמד הרכישה בין 7-10 ימי עסקים.

 

לשאלות ובקשות ניתן לפנות גם במייל:

avigayilev@gmail.com

 

במעמד הרכישה תועבר/י לעמוד ובו מידע נוסף על השימוש בביצה ותיחזוקה. אנא שמור/ שמרי את הקישור אליו במקום נגיש

פרטי עסקה
160 ש"ח
פרטי משלם
פרטים נוספים
אנא המתן...