עינת נתן הדרכת הורים

עינת נתן - הצילו המשפחה מתרחבת
מחיר ליחידה - 49 ש"ח
סה"כ לתשלום - 49 ש"ח
לרכישה
זו ההרצאה על כל מה שחשוב לדעת כשמצטרף תינוק חדש למשפחה

מזל טוב! ההריון כבר נוכח, השעון מתקתק וממש עוד מעט יהיה פה גור אדם מתוק וקטנטן שיעשה הרבה רעש וישאב את כל תשומת הלב. לאח הגדול או לאחות הגדולה נגיד ״התינוק החדש יהיה המתנה שלך, הוא יגיע בלי אפשרות החלפה או זיכוי, הוא ישן בעריסה שהיתה שלך, ילבש את הבגדים שלך ויהיה כל הזמן על הידיים- הולך להיות לך ממש כיף להיות אח גדול!״ משום מה, זה לא ילהיב אותו. הוא כבר מזהה את הסכנה.

זו ההרצאה שכוללת את כל מה שחשוב לדעת כשמצטרף תינוק חדש למשפחה, ההרצאה שנותנת למשפחה כלים להתמודדות עם ״סופת האח/ות החדש/ה״ ומאפשרת המשך בניה של יחסים בטוחים בתקופה של חוסר ודאות.

ההרצאה מתאימה להורים לילדים עד גיל 10 שמצפים לאח החדש או האחות החדשה.

זום וובינר מוקלט שנערך ב24.1.21

אורך ההרצאה: 90 דק'

 

עינת נתן היא מדריכת הורים מוסמכת מכון אדלר ומשרד החינוך, מרצה, אשת תקשורת בתחום המשפחה (ידיעות אחרונות, גל"צ, טל ואביעד, מאקו, תכנית הבוקר, הפודקאסט "אמא אמא" עם הילה קורח) וכותבת רב המכר "חיימשלי", הספר הנמכר בישראל ב2018, שנרכש להוצאה לאור בארה"ב, קנדה, הולנד, רוסיה, טורקיה, סין ודרום קוריאה.

צילום: עדי אורני

 

ההרצאה מתאימה להורים לילדים עד גיל 10 שמצפים לאח/ות חדש/ה

עינת נתן היא מדריכת הורים מוסמכת מכון אדלר ומשרד החינוך, מרצה, אשת תקשורת בתחום המשפחה (ידיעות אחרונות, גל"צ, טל ואביעד, מאקו, תכנית הבוקר, הפודקאסט "אמא אמא") וכותבת רבי המכר  "משלנו" ו"חיימשלי" - הספר הנמכר בישראל ב2018, שנרכש להוצאה לאור בארה"ב, קנדה, הולנד, רומניה, טורקיה, רוסיה, סין, קרואטיה ודרום קוריאה.

פרטי עסקה
49 ש"ח
פרטי משלם
לתשלום ב bit
אנא המתן...